Проезжаем 140 000 км в месяц
Автопарк насчитывает
40
автомобилей
Ключові факти

Сіль з Донбасу купуватиме ЄС?

Державне підприємство «Артемсіль» веде переговори про постачання кухонної солі в ЄС, пише портал «Дело».

 Про це повідомив комерційний директор підприємства Андрій Вронський.

 За його словами, на даний момент «Артемсіль» експортує технічну сіль до низки країн ЄС: Угорщину, Румунію, Чехію, Словаччину, Сербію, Польщу.

 «Зараз йдуть переговори з польськими партнерами про поставку в торговельні мережі кухонної солі. Ми готові почати вже в наступному році. Крім того, хочемо, щоб наша кухонна сіль була представлена в Угорщині, Чехії, Словаччині. Також переговори йдуть в Болгарії. Я думаю, з нового року наша продукція вже буде на полицях магазинів цих країн», — сказав директор.

 Також представник компанії додав, що складністю на шляху до даного ринку кухонної солі є те, що в Європі звикли застосовувати в їжу сіль класу «екстра».

 «Потрібно зробити так, щоб споживач спробував і зрозумів, що наш продукт краще», — додав він.

 Директор повідомив, що підприємство сертифіковане і вся необхідна дозвільна документація у нього є. Також в компанії планують провести переговори в скандинавських країнах про поставки технічної солі.

 Щодо Росії, то компанія очікує скорочення експорту за підсумками 2014 на 26,3%, до 1,4 млн тонн порівняно з 2013 роком.

 «Відвантаження в 2013 році на ринок Росії склала близько 1,9 млн тонн. За результатами поточного року поставки в Росію складуть 1,4 млн тонн», — сказав Андрій Вронський.

 За його словами, таке скорочення не є критичним і викликано порушенням логістики, а саме залізничних колій в результаті бойових дій, а не спадом виробництва.

 Також директор додав, що наступного року поставки в Росію очікуються на рівні цього — 1,4 млн тонн.

 Росія є пріоритетним ринком збуту для компанії, за словами директора, близько 55% виробленого продукту йде саме в цю країну.

 В цілому «Артемсіль» очікує скорочення виробництва солі на 11,4%, до 3,1 млн тонн, за підсумками 2014 року в порівнянні з минулим і збільшення на 3,2%, до 3,2 млн тонн, у 2015 році.

http://www.harchovyk.com/news/detail/3414